Про ЦСН

Центр сертифікованого навчання (ЦСН) — це спеціальні навчальні центри, створені фірмою «1C» спільно з партнерами для навчання фахівців продуктів системи програм 1С:Підприємство 8. Присвоївши статус ЦСН ABBYY Україна, фірма «1С» підтвердила компетентність і високу якість послуг компанії з навчання роботі із системою «1С:Підприємство 8».Переваги навчання в ЦСН ABBYY Україна очевидні: програму розроблено викладачами-методистами фірми «1С», а професіоналізм педагогів підтверджено сертифікатами і практичним досвідом. Вибір курсів охоплює всі аспекти роботи з 1С: від вивчення платформи і прикладних рішень «1С:Підприємство 8» «з нуля» до розгляду найбільш складних тем. Результат — ґрунтовні знання, підкріплені іменним Посвідченням 1С.

Certificate 1C.jpg

Наш досвід

Статус ЦСН «1С» компанія ABBYY Україна отримала 30 січня 2004 року. Для нас це був важливий крок на шляху до підвищення якості послуг, а для клієнтів — можливість навчатися за програмою, розробленою і сертифікованої фірмою «1С».

Вже понад 10 тисяч фахівців пройшли навчання в ЦСН ABBYY Україна. Це означає, що 10 тисяч осіб отримали підвищення зарплати, кар'єрне зростання або відмінну роботу, а їхні роботодавці — гарантовано висококласних фахівців.

Наші викладачі

Викладачі курсів в ABBYY Україна — фахівці-практики, які навчилися і успішно здали іспит на право викладання конкретного курсу. Кваліфікацію педагогів підтверджує іменний сертифікат, безліч позитивних відгуків і досягнення клієнтів. Краще за слова говорить успішна діяльність підприємств, які наші педагоги консультували під час поставлення обліку.

На заняттях панує дружня атмосфера. Викладачі приділяють увагу кожному, не залишають без уваги жодного питання. А практичні завдання та обговорення актуальних питань підкріплюються досвідом слухачів.

Форми проведення навчання

Відкриті групові заняття

Корпоративні заняття

Індивідуальне навчання

8 причин, за якими варто вибрати курси ЦСН ABBYY Україна:

1. Навчання за єдиним сертифікованим матеріалами фірми «1С»

2. Унікальні методики подачі матеріалу

3. Сертифіковані викладачі з практичним досвідом

4. Сучасні обладнані навчальні класи

5. Невеликі групи

6. Гнучкий графік навчання

7. Чудові ціни

8. Гарантія якості — іменне свідоцтво «1С»!

Наші координати

Навчальний центр ABBYY Україна розташований за адресою: м. Київ, просп. Московський, 13-й, 7-й пов.